לא אימון יומי 22/01/17-28/01/17

שבוע שני במחזור אימונים.

השבוע הקטנתי את המעומס המתח רחב – העצירה למעלה הייתה לספירה של עד חמש. במקביל הגדלתי את העומס בפרס לסטים של שתיים (שזו הייתה אחת הסיבות לא למהר עם המתח הרחב, יחד עם המנוחה מעודף העומס). במהרה התברר שמה שעשיתי לפני כן כבר לא יעבוד, ואי אפשר יהיה להתקדם שניים וחצי קילו בכל יד כל שבוע – הפרס נעקה לאט יותר ובקושי, אם לא נחתי מספיק בין הסטים לא הצלחתי בכלל. בקיצור, לא אותו הדבר. חוץ מהזה, חיפשתי מתיחות במקום הכפות ידיים לרצפה, כי גם כשעמדתי על הגבהה זה כבר קל מידי.

ביום ראשון עשיתי שש סטים של מתח רחב (כל סט כלל מתח רחב אחד עם הפסקה לספירה עד מש למעלה), ושש של פרס. חוץ מזה היו ארבע סטים של מתיחה חדשה – רגל על השולחן (בזווית ישרה פחות או יותר), והתכופפות קדימה – בניסיון להצמיד את הברך לרגל, או התכופפות עם גב ישר, מהאגן. חוץ מזה היה אימון יומי של שישה סטים של צ'ין אפס.

ביום שני היו חמישה סטים של מתח רחב ושמונה של פרס. היו גם הרבה ניסויים עם המתיחות. שני סטים של לרבך בישיבה, שלושה של ראש לברכיים בישיבה, שבעה של כפות ידיים לרצםה, שלושה של רגל ישרה על השולחן. כל מתיחה היא למשל שלושים שניות לפחות.

ביום שלישי היו שישה סטים של מתח ופרס. ארבעה של כפות ידיים לרצפה ואחד של רגל ישרה על השולחן (בכל רגל. כל מתיחה שהיא לא לשתי הרגליים יחד תעשה לכל רגל).

ביום רביעי היו חמישה סטים של מתח, פרס, כפות ידיים לרצפה.

ביום חמישי החלטתי שמיהרתי מידי קדימה. החלטתי לחזור אחורה, למתח רגיל, לא רחב, ופרס בבודדים. אחרי הכל, הרעיון ב-GTG זה לא להתאמן עד לכשל. אומנם לא תמיד עשיתי את זה ככה, אבל החלטתי לנסות זאת כך. לכן עשיתי עשרה סטים של שני מתח רגיל ופרס אחד בכל יש של שתיים עשרה וחצי קילו. חות מזה עשיתי גם עשרה סטים של כפות ידיים לרצפה. החלטתי שאעשה זאת תוך התכופפת מהאגן, עם גב ישר, והשענות על בלוק היוגה שלי, קצת כמו כשהתחלתי את המתיחות שלי.

ביום שישי עשיתי ארבע מתח רגיל. זה היה שיא אישי, גם אם לא מפתיע.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s